Ödeme ve Teslimat


Paylaş:

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Yapı Kredi bankası hesabımızdan (TL) yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Sapias İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendislik Eğitim Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Ürün teslimlerimizin tamamı dijital ortamda gerçekleşmektedir. Herhangi bir fiziki ürün teslimatımız bulunmamaktadır.

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.


17.10.2020 - 2024 yıl önce güncellendi | Etiket: sepetpazar, online pazar yeri, çekiliş, hemen kazan, loto, fırsat ürünleri, özel ürünler | 1.602 görüntüleme
Paylaş: